Електронна реєстратура


Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для використання електронної реєстратури


Знайти мого сімейного лікаря

Для пошуку сімейного лікаря оберіть
вулицю та номер будинкуПартнери
Новини
27-06-2017
Колектив ТМКЗ "ЦПМСД" вийшов з клопотанням до регіональної експертної ради щодо нагородження «Орденом Святого Пантелеймона» в номінації «Служіння суспільству» заступника головного лікаря ТМКЗ "ЦПМСД" Стасіва Михайла Ярославовича (посмертно).
27-06-2017
З 1 липня 2017р. вступає в дію нова редакція Національного переліку основних лікарських засобів, які за рецептами лікарів відпускаються безкоштовно чи з доплатою.
12-06-2017
Будь ласка, дайте відповідь на питання тесту.
09-06-2017
Ботулізм є досить важке захворювання токсико-інфекційного характеру, особливості перебігу якого призводять до ураження нервової системи, спинного і довгастого мозку, розвитку гострої прогресуючої дихальної недостатності. У результаті відсутності належного лікування ботулізму не виключається настання летального результату.
07-06-2017
Вакцинація - це самий ефективний і економічно вигідний засіб захисту проти інфекційних хвороб, відомий сучасній медицині.
07-06-2017
2 червня, в переддень святкування Міжнародного Дня медичного працівника, на базі Чортківського державного медичного коледжу відбувся обласний конкурс «Краща медична сестра області –2017».
Анонси
20 квітня
Надаємо перелік лікарських засобів, які за урядовою програмою "Доступні ліки" можна отримати в аптечній мережі безкоштовно чи з доплатою на підставі виписаного лікарем рецепта.
14 квітня
Перелік аптечних закладів, з якими ТМКЗ "ЦПМСД" уклав договори на відшкодування витрат у зв’язку з відпуском лікарських препаратів по програмі «Доступні ліки» станом на 14.06.2017р.
13 квітня
21-25 квітня 2017 року в закладах охорони здоров’я будуть проведені заходи до Всесвітнього Дня діагностики меланоми, серед яких інформування населення через місцеві засоби масової інформації про ознаки раннього переродження родимок, симптоми пухлин шкіри, про шкідливість і канцерогенний ефект УФО.