logo
XS
SM
MD
LG

Вітаємо переможців конкурсу!!!

19.04.2017 року в  нашому лікувальному  закладі проведено конкурс професійної майстерності медичних сестер, приурочений до Всесвітнього дня медичної сестри

У змаганні взяли участь медичні сестри амбулаторій ЗПСМ, які показали свою майстерність у теоретичній, практичній підготовці, художні здібності , а також продемонстрували домашнє завдання, в якому  представили свої кулінарні здібності та власні вишивки.

Переможцем змагання стала медична сестра  АЗПСМ №2 Стефанишин Галина Петрівна, яка  в подальшому буде представляти ТМКЗ "ЦПМСД" на обласному конкурсі  професійної майстерності медичних сестер

У професійному поєдинку однакову кількість балів набрали  медичні сестри Пазій Т.В.       (АЗПСМ №5), Савків Ю.І(АЗПСМ №10), Котів Г.І. (АЗПСМ №1).                                          

В конкурсі приймали участь не лише конкурсанти, а й групи підтримки. Колектив АЗПСМ№5 прийняв саму активну участь в представленні своєї конкурсантки вміло поєднали історію медичної сестри та сучасність.

Багато зусиль до проведення заходу доклав організаційний комітет конкурсу на чолі з головною медичною сестрою Березою Г.О.