logo
XS
SM
MD
LG
Чому обирають нас?
Запис на прийом
Запис на прийом
Команда професіоналів на захисті вашого здоров'яКоманда професіоналів на захисті вашого здоров'яКоманда професіоналів на захисті вашого здоров'я
Кабінет пацієнта
Кабінет пацієнта
Команда професіоналів на захисті вашого здоров'я Команда професіоналів на захисті вашого здоров'я
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити його прізвище

Записатись на прийом до лікаря
Команда професіоналів на захисті вашого здоров'я Команда професіоналів на захисті вашого здоров'я
Про заклад

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» створений рішенням 23 сесії Тернопільської міської ради шостого скликання від 17.08.2012 року №6/23/15 та почав надавати первинну медичну допомогу з 18.06.2013 року.

З 01.04.2018р. заклад функціонує на основі нової моделі фінансування та співпраці з Національною службою здоров’я України (далі - НСЗУ).

Заклад забезпечує надання первинної медичної допомоги в повному об’ємі за програмою медичних гарантій пацієнтам, які підписали Декларацію про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу (далі - Декларація).

Станом на 05.01.2022р. у КНП «ЦПМСД»  зареєстровано більше 164 000 Декларацій.

В Центрі  працює 316 осіб, із них – лікарів - 124, середнього медичного персоналу – 132 особи. 

Структурними підрозділами Центру є 13 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, які розташовані в різних мікрорайонах міста Тернополя та у с.Малашівці Тернопільської ОТГ.

 

Запишіться на прийом
та отримайте безкоштовну консультацію

+380674448688 для абонентів мобільного зв’язку

(0352) 519808  для абонентів фіксованого зв’язку

 

Знаходьте свого лікаря, записуйтесь на прийом не виходячи з дому та приходьте в зручний для Вас час без черги!
Записатись на прийом до лікаря
Анонси
01 грудня 2023
Комусь лікування ГРВІ та застуди обходяться в тисячі гривень, а комусь майже нічого не вартує. Чому так? Справа не в ускладненнях, а в тому, що тема лікування ГРВІ охоплена купою міфів. МОЗ роз'яснює.
26 червня 2023
У зв’язку із загрозою теракту на Запорізькій АЕС люди кинулися скуповувати йод і вимагати від лікарів забезпечити їх калій йодидом, а подекуди — уже видати їм препарат.
04 травня 2022
КНП «Центр первинної медичної допомоги» міста Тернополя запрошує на роботу операторів call-центру! Якщо ви комунікабельні, відповідальні, ініціативні, готові працювати із клієнтами нашого закладу - чекаємо у нашій команді!
Новини
01 грудня 2023
Комусь лікування ГРВІ та застуди обходяться в тисячі гривень, а комусь майже нічого не вартує. Чому так? Справа не в ускладненнях, а в тому, що тема лікування ГРВІ охоплена купою міфів. МОЗ роз'яснює.
29 листопада 2023
Пацієнти, які потребують психологічної допомоги, можуть звернутись до сімейних лікарів, які надають послуги в амбулаторіях Центру первинної медико-санітарної допомоги та отримати базову психологічну допомогу. В разі, якщо лікар визначить потребу у додатковій терапії, то випише направлення до психолога або психотерапевта. ☝️Як повідомляє МОЗ, майже 15 тисяч лікарів «первинки» вже пройшли курс навчання Всесвітньої організації охорони здоровʼя щодо ведення поширених психічних розладів на первинному рівні медичної допомоги mhGAP. На основі якої вони можуть надавати базову психологічну допомогу пацієнтам. Тернопільщина на другому місці в Україні за кількістю лікарів та медичних сестер, які пройшли відповідні навчання. Серед них 586 лікарів «первинки», які обслуговують пацієнтів у 44 закладах області. Звертатись по допомогу це не прояв слабкості. Це свідомий відповідальний підхід до свого організму, психічного та фізичного здоровʼя в цілому. Записатись на прийом до свого лікаря можна на сайті ???? https://helsi.me/clinics/ternopil
27 листопада 2023
АНТИБІОТИКИ — це потужний інструмент у боротьбі з бактеріальними інфекціями, проте важливо враховувати, що не в усіх випадках їх застосування є доцільним. Використання антибіотиків без належних підстав може призвести до серйозних наслідків, таких як резистентність бактерій та порушення мікрофлори організму. ???? Отож, коли антибіотики Не варто приймати: ???? Під час застуди, грипу або вірусних інфекцій. Антибіотики не впливають на віруси! Лікування в таких випадках симптоматичне, це пиття, відпочинок, провітрювання приміщення, збалансоване харчування, а за потреби й призначення лікаря - прийом жарознижувальних та інших препаратів. ???? Для профілактики. Цього робити категорично не можна! Єдиним виключенням може бути, якщо для цього є медичні покази. ???? Бронхіти, біль у горлі, синусити й захворювання вух - захворювання, які не варто спішити лікувати антибіотиками! Вони можуть виникати як внаслідок вірусних, так і бактеріальних інфекцій. Також можуть вирішитися самі за допомогою імунної систему організму. ☝️Часте використання антибіотиків веде до антибіотикорезистентності, ускладнює процес одужання, несе ризик виникнення побічних ефектів. Завжди важливо консультуватися з лікарем, якщо у вас є сумніви стосовно необхідності антибіотиків. Він зможе правильно визначити характер інфекції та порадити оптимальний метод лікування. Пам'ятайте, що відповідальне використання антибіотиків допомагає зберегти їх ефективність та підтримувати ваше здоров’я.
Підписатись
Поради сімейного лікаря
З нагоди Всесвітнього тижня підвищення обізнаності про проблему стійкості до протимікробних препаратів надаємо інформацію, яка допоможе відповідально споживати антибіотики та протимікробні препарати.
Мати підписану декларацію із сімейним лікарем – це дуже важливо! Саме до нього ви, як пацієнт, будете звертатись в першу чергу зі скаргами та запитаннями про здоров’я, які турбують.
З квітня 2023р. рецептурні препарати в аптеці можна отримати не лише за паперовим, а і за електронним рецептом.
Панічна атака — це сильне почуття страху і тривоги. Напади часто відбуваються, коли людей щось непокоїть або вони пережили складний чи стресовий досвід. Панічні атаки можуть дуже лякати, особливо дітей, але зазвичай їх можна зупинити у разі лікування.
Гострий мозковий інсульт – невідкладний стан, викликаний гострим порушенням мозкового кровообігу.
Що робити, якщо пацієнт не отримав смс-повідомлення з номером рецепта та кодом його погашення? Таке може статися з кількох причин.
Найголовніше – потрібно залишатися в приміщенні або терміново у нього зайти, якщо ви перебуваєте на вулиці. Це найбезпечніша дія, яку обов’язково варто виконати.
Чи вірно, що це може зробити лише сімейний лікар? Ні! Електронні направлення можуть виписувати як лікарі первинної допомоги, так і лікарі-спеціалісти.
Надмірна вага та ожиріння значно збільшують ризик розвитку багатьох неінфекційних хвороб, серед них: рак, серцево-судинні хвороби, цукровий діабет 2 типу та інші захворювання.