XS
SM
MD
LG
Новини
30-11-2020
Первинна медична допомога. Маршрут пацієнта без декларації
23-10-2020
З початку року лікарі виписали понад 1 млн 900 тис е-рецептів від діабету ІІ-го типу. Понад 90%, на сьогодні вже погашено. В Україні на діабет ІІ-го типу хворіють близько 1 млн людей. У рамках державної програми реімбурсації “Доступні ліки”, вони можуть отримувати необхідні ліки безоплатно або з незначною доплатою. На сьогодні до програми включено 48 препаратів для лікування діабету ІІ-го типу. Отримати їх можна за електронним рецептом сімейного лікаря в аптеці. Така аптека має наліпку на дверях “Доступні ліки”.
15-10-2020
Цей день відзначають з метою привернення уваги громадськості до проблеми сліпоти, порушення зору і реабілітації людей з порушенням зору. Крім того, він є основною подією глобальної ініціативи з профілактики сліпоти «Бачення 2020: право на зір», створеної Всесвітньою організацією охорони здоров’я та Міжнародним агентством з профілактики сліпоти. У всьому світі близько 285 мільйонів осіб страждають від порушень зору, з яких 45 млн. вражені сліпотою і 246 млн. мають знижений зір.
12-10-2020
У епідсезоні 2020-2021 у країнах Північної півкулі, зокрема і в Україні, прогнозується поширення двох штамів грипу А та двох штамів грипу В. Найбільш важкі ускладнення дають штами грипу А Н1N1 та H3N2.
01-10-2020
Вакцинація проти грипу у 2020 році набирає ще більшої значущості. Бо захворіти і на грип, і на COVID-19 одночасно це вже занадто. Але, на жаль, можливо. COVID-19 поки що не збирається відступати, а це означає, що незабаром ми увійдемо в епідсезон, в якому циркулюватимуть два небезпечні віруси — SARS-CoV-2 та вірус грипу. Це робить вакцину проти грипу та інші заходи безпеки важливими як ніколи. Не лише для нашого особистого здоров’я. Тяжкі випадки цих хвороб потребують однакового рятувального медичного обладнання. Саме тому зараз дуже важливо ретельно дотримуватися усіх заходів безпеки і подбати про вакцинацію від грипу для себе та своєї родини. Відомо, що обидва віруси здебільшого передаються через респіраторні краплі. Тому прийняття заходів безпеки, як миття рук, фізична дистанція, носіння маски в громадських місцях, правильна техніка кашлю та чхання допоможе стримувати поширення обох хвороб.
Анонси
04 квітня
Перелік аптек м.Тернополя, які працюють з електронним рецептом
25 вересня
Хвороби серця наразі є головною причиною смертності українців. Впроваджені державою зміни у лікуванні серцево-судинних захворювань дали перші результати: кількість смертельних випадків від серцево-судинних захворювань за минулий рік скоротилася на 20%. Водночас, дуже важливо, щоб українці дбали про профілактику, вміли розпізнати ознаки загрозливих станів, знали, куди звертатись за допомогою і які послуги, ліки та медвироби для них уже оплатила держава.