XS
SM
MD
LG
Новини
26-03-2020
Що робити, якщо у вас симптоми COVID-19? 1. Залишайтесь вдома. 2. Подзвоніть своєму лікареві. 3. Опишіть своєму лікарю симптоми, історію подорожей. Окремо потрібно розповісти, чи були ви в контакті з людьми, які потенційно можуть бути інфіковані (наприклад, такими, що повернулися з країн з місцевим розповсюдженням вірусу). 4. Виконуйте інструкції свого лікаря. 5. При невідкладних станах - температура вище 38, яка не збивається, та утруднене дихання - набирайте 103.
25-03-2020
Застуду часто супроводжує підвищення температури. Інколи, це проходить безсимптомно, а деколи людина відчуває найменше її коливання. Коли варто не збивати температуру і почекати, а коли потрібно одразу звертатися до лікаря читайте далі.
18-03-2020
Понад 150 тисяч пацієнтів обрали собі сімейного лікаря з числа працівників КНП "ЦПМСД"! Станом на 18.03.2020р. 150670 пацієнтів обрали сімейного лікаря з числа працівників КНП "ЦПМСД". Серед структурних підрозділів лідирує АЗПСМ №5 (вул.Волинська,40) - 18239 підписаних декларацій. 33 лікарі зареєстрували максимальну рекомендовану кількість- 1800 - декларацій і на даний час приписну кампанію припинили. Закликаємо тернополян не зволікати із вибором сімейного лікаря і підписати з ним декларацію в межах рекомендованої кількості.
05-03-2020
В рамках IV міжнародного медичного науково-практичного форуму «Медицина України - європейський вибір», що відбувся в м. Івано-Франківську 27-28 лютого, сімейними лікарями КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» прослухано ряд лекції провідних спеціалістів Ізраїлю, Литви, Грузії, України та відвідано «Школу сімейного лікаря».
28-02-2020
Китайська влада повідомила про десятки тисяч випадків інфікування COVID-19 в Китаї. В багатьох частинах країни вірус передавався від людини до людини. ЗМІ повідомляли про передачу COVID-19 медичному персоналу, однак досі немає детальної інформації про ці випадки. Ранні звіти вказують на те, що передача від людини до людини найчастіше відбувається при близькому контакті з людиною інфікованою COVID-19 повітряно-крапельним шляхом, при кашлі. Краплі осідають в роті, носі чи на очах людей навколо та потрапляють до легень при вдиху. На даний момент, невідомо наскільки небезпечно торкатися поверхонь або об’єктів, забруднених вірусом, а потім торкатися власного рота, носу або очей. Термінологія
Анонси
04 квітня
Перелік аптек м.Тернополя, які працюють з електронним рецептом
25 вересня
Хвороби серця наразі є головною причиною смертності українців. Впроваджені державою зміни у лікуванні серцево-судинних захворювань дали перші результати: кількість смертельних випадків від серцево-судинних захворювань за минулий рік скоротилася на 20%. Водночас, дуже важливо, щоб українці дбали про профілактику, вміли розпізнати ознаки загрозливих станів, знали, куди звертатись за допомогою і які послуги, ліки та медвироби для них уже оплатила держава.