logo
XS
SM
MD
LG

Логіка процесів запровадження eHealth

Робоча група з питань реформи фінансування сфери охорони здоров'я розробила документ (https://goo.gl/zgzwkn), що описує логічну послідовність процесів впровадження та функціонування електронних інструментів, які супроводжують реформу фінансування первинної ланки надання медичної допомоги та є складовою комплексної електронної системи охорони здоров’я.

У документі відображено процеси щодо декларування закладами бажання взяти участь у реформі фінансування первинної ланки надання медичної допомоги, наявних кадрових ресурсів з надання первинної медичної допомоги (терапевти, педіатри, сімейні лікарі), а також щодо внесення декларацій про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги до електронної системи охорони здоров'я.

Нагадаємо, що нова модель фінансування системи охорони здоров’я передбачає метод оплати за принципом “гроші йдуть за пацієнтом” – щорічну фіксовану виплату (капітаційна ставка) за обслуговування кожного пацієнта, з яким лікар підписав декларацію. Застосування цього методу оплати передбачає встановлення договірних стосунків між закладом, що надає первинну медичну допомогу, та органом, що виконуватиме функції єдиного державного замовника.

Завантажити документ: https://goo.gl/zgzwkn