logo
XS
SM
MD
LG

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію

Особи, яких щепили двома дозами вакцини проти COVID-19, за потреби можуть отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію в паперовій формі одразу після щеплення другою дозою вакцини в медичному закладі, підключеному до електронної системи охорони здоров'я, зокрема в сімейного лікаря, для пред'явлення за потреби при перетині державного кордону.
      У випадку отримання свідоцтва шляхом звернення до лікаря, воно заповнюється на основі даних про щеплення, внесених до електронної системи охорони здоров'я,  англійською або французькою мовою, додатково також українською мовою, містить персональні дані пацієнта (прізвище та ім’я латинкою записуватиметься так само як у закордонному паспорті громадянина, або за правилами транслітерації), а також інформацію про вакцинацію (назва вакцини, дата вакцинації тощо).
    За потреби й за запитом людини заклад має надрукувати та оформити його згідно із міжнародними вимогами. Також свідоцтво обов’язково матиме офіційний штамп закладу охорони здоров'я та підпис лікаря, має бути підписане пацієнтом або його уповноваженим представником.
Міжнародне свідоцтво про вакцинацію є дійсним лише, якщо введена вакцина схвалена до екстреного застосування ВООЗ. Термін дії свідоцтва - один рік з можливістю продовження.
          Для отримання свідоцтва необхідно зв’язатися з сімейним лікарем по телефону чи іншим зручним для Вас способом (приміром, листом на електронну пошту або записавшись на прийом)  для  узгодження дати і години отримання свідоцтва.
     Контактні телефони та електронні адреси лікарів вказані у розділі «Пацієнтам»  - «Список лікарів Центру»  https://www.medical.te.ua/ua/pages/182