logo
XS
SM
MD
LG

До уваги мешканців м.Тернополя і внутрішньо переміщених осіб!

З 23.05.2022 року у Центрі первинної медичної допомоги м.Тернополя у тестовому режимі розпочинає свою роботу служба інформації (колл-центр)!

         Створення колл-центру - вимога часу, а мета - поліпшення якості обслуговування пацієнтів, полегшення доступу до оперативної інформації,  що особливо важливо під час воєнного стану.

         До відкриття сучасного колл-центру ми готувалися близько півроку. Вчилися, переймали досвід інших закладів з різних куточків України, розробляли стратегію та алгоритми роботи.

         Сучасна програма, через яку відбувається зв'язок пацієнта і оператора, дозволяє вести облік звернень, багатоканальна лінія дає можливість вчасно відповідати на дзвінки, а у випадку пропуску - оперативно здійснювати зворотній дзвінок.

         Оператори колл-центру по телефону будуть надавати інформацію про графік роботи всіх лікарів нашого Центру, про вакцинацію від COVID-19, допомагати  онлайн записатися на прийом до свого сімейного лікаря, а також  надаватимуть іншу необхідну  вам інформацію.

         Для зручності організовані нові багатоканальні телефонні лінії:

067 444 86 88  для абонентів мобільного зв´язку

 0352 51 98 08 для абонентів фіксованого зв´язку,

які будуть працювати з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00 (на період військового стану), а у суботу -  з 9.00 до 12.00.

Запам'ятайте, будь ласка, нові номери телефонів!

         Після налагодження роботи існуючі номери мобільного і фіксованого звя´зку амбулаторій, які можна знайти за посиланням https://www.medical.te.ua/ua/8-kontakti, будуть поступово переадресовані на лінії колл-центру. Це дозволить працівникам реєстратур не відволікатися на телефонні дзвінки і приділяти більше уваги кожному відвідувачу, який завітав у амбулаторію.

Наш девіз - «Ми поруч, ми доступні, ми допомагаємо зберегти здоров’я та цінуємо кожного, хто нас обрав» і наш колектив його постійно реалізує, покращуючи обслуговування наших клієнтів.

Ми вдячні всім, хто нас обирає! Та будемо вдячні за терпіння і сприйняття можливих недоліків, які супроводжують нові починання!

 

Колектив КНП "ЦПМСД"