logo
XS
SM
MD
LG

Дзьордзьо Юрій Романович

Дзьордзьо Юрій Романович
Фурман Лідія Дмитрівна
Стасів Михайло Ярославович
Бочан Леся Михайлівна
Бондаренко Галина Юріївна

Учасник бойових дій

Лікар загальної практики-сімейний лікар АЗПСМ № 11 ТМКЗ ЦПМСД

Народився  24 жовтня 1987 року  у м. Тернополі. Закінчив Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського в 2010 році.     02.08.2010 року прийнятий на посаду лікаря загальної  практики - сімейної медицини в ТМКЛ № 2  В червні 2013 року переведений на роботу в Тернопільський міський комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги» на посаду лікаря загальної практики-сімейної медицини амбулаторії № 11. Загальний стаж  роботи 6 років За час роботи проявив себе, як грамотний,  кваліфікований спеціаліст,  з активною життєвою позицією. Скромний, дисциплінований, трудолюбивий, вимогливий до себе і до колег по роботі.  Користується авторитетом у хворих своєї дільниці, а також в колективі медпрацівників амбулаторії. Активно проявив свою громадянську позицію неодноразовою участю у роботі медичної служби Майдану. З лютого 2015 року по  квітень 2016 року був мобілізований, завершив службу в Авдіївці.

Нагороджений  грамотами:                                                                      

-Управління охорони здоров’я  Тернопільської міської ради за значний особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю на ниві охорони здоров’я , активну громадянську позицію і участь в роботі медичної служби Майдану, з нагоди святкування Дня медичного працівника  .

- Адміністрації Тернопільської міської комунальної лікарні № 2 за активну громадянську позицію і особисту участь в роботі медичної служби Майдану, високий професіоналізм у роботі та з нагоди Дня медичного працівника.

Також нагороджений:                                                                                                   

-За активну громадянську позицію і особисту участь в роботі медичної служби Майдану з нагоди Дня медичного працівника  одноразовою грошовою премією  ТМКЗ ЦПМСД.

-Цінним подарунком міського голови м. Тернополя за участь в АТО з нагоди Дня медичного працівника

-Нагородження відзнакою Президента України – ювілейною медаллю “25 років незалежності України”.