logo
XS
SM
MD
LG

Фурман Лідія Дмитрівна

Фурман Лідія Дмитрівна
Дзьордзьо Юрій Романович
Стасів Михайло Ярославович
Бочан Леся Михайлівна
Бондаренко Галина Юріївна

Сестра медична  АЗПСМ № 12 ТМКЗ ЦПМСД

Народилася 15 квітня 1952 року в селі Передмірка, Лановецького району, Тернопільської області.

В 1980 році прийнята на посаду дільничної медсестри поліклінічного відділення ТМКЛ № 2. В червні 2013 р. переведена на посаду дільничної медичної сестри амбулаторії ЗПСМ № 12 ТМКЗ «Центру первинної медико-санітарної допомоги», де працює по сьогоднішній день.  За період роботи проявила себе дисциплінованою, виконавчою медичною сестрою, висококваліфікованим  медичним працівником, вмілим організатором сестринського колективу.  Вимоглива до себе і до своїх колег по роботі. Чуйна і уважна до хворих. Користується авторитетом серед хворих та працівників ТМКЗ « ЦПМСД». Своїм практичним досвідом ділиться з колегами, активно допомагає освоїти професію молодим колегам. Систематично підвищує свій професійний рівень. Приймає   участь у сестринських конференціях та громадському житті ТМКЗ «ЦПМСД». Постійно  виявляє свою  активну  громадянську  позицію. В січні та лютому 2014 року приймала активну участь у подіях на Євро майдані у м. Києві, надавала медичну допомогу постраждалим як перев’язувальна медсестра.

Нагороджена грамотою:

-Управління охорони здоров’я Тернопільської міської ради за значний особистий  внесок у розвиток охорони здоров’я, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю на ниві охорони здоров’я та знагоди Дня медичного працівника.

Також нагороджена:

-Цінним подарунком міського голови м. Тернополя до Дня Незалежності України.

-За активну громадянську позицію і особисту участь в роботі медичної служби Майдану, високий професіоналізм у роботі та з нагоди Дня медичного працівника  одноразовою грошовою премією ТМКЗ ЦПМСД.      

-В серпні 2016 року нагородженна відзнакою Президента України – ювілейною медаллю “25 років незалежності України”